Często czytane

Trener personalny

BLOG - trener personalny

zapraszam na mojego bloga
Trener personalny - Poznań
Zapraszam do treningów pod moim okiem w moim studio we Wrześni

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Historia
Historia Andrzej Brzeziński PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
Piątek, 10 Kwiecień 2009 09:43

Andrzej Brzeziński sportem wyczynowym zajmuje się już od 9 roku życia.
Trenował kilka lat pływanie w klubie OLIMPIA POZNAŃ,  następnie kajakarstwo w POSNANII POZNAŃ i przez 7 lat kolarstwo w LECHU POZNAŃ startując na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Po długiej przerwie w roku 1993 wrócił do sportu, tym razem do kulturystyki, która z początku miała mu przynieść poprawę sylwetki i samopoczucia.

Przez dwa lata treningi przeprowadza w domu, a następnie w różnych klubach Poznania.
W 1999 roku trafia do TKKF Winogrady - Poznań i do obecnej chwili reprezentuje jego barwy.

Pierwsze starty to rok 2000 -  Debiuty Kulturystyczne, w których zajmuje 4 miejsce na 23 startujących.
W tym samym roku próbuje swych sił na MISTRZOSTWACH POLSKI  w Bydgoszczy, gdzie zajmuje 2 miejsce za Mirosławem Daszkiewiczem pokonując wielu czołowych zawodników.
Idąc za ciosem bierze udział w MISTRZOSTWA ŚWIATA w Dubaju na których zajmuje 7 miejsce.


Rok 2001 to MISTRZOSTWA POLSKI we Warszawie, zobacz relację z zawodów gdzie po raz pierwszy zostaje Mistrzem Polski i tego samego dnia bierze udział w Pucharze Polski zajmując 3 miejsce.
Kolejny występ w tym roku to MISTRZOSTWA ŚWIATA w Hiszpanii gdzie jest już w finale sklasyfikowany na 6 miejscu .
Rok 2002 to MISTRZOSTWA POLSKI w Kazimierzu Biskupim, gdzie skutecznie broni tytułu MISTRZOSTWA POLSKI , zobacz więcej a na MISTRZOSTWACH ŚWIATA w Portugalii zajmuje 3 miejsce .
Bierze również udział w Pucharze Polski w Nowym Targu, gdzie zwycięża.


Rok 2003 to ponownie obrona Mistrza Polski w Kazimierzu Biskupim i również 3 miejsce w Mistrzostwach Świata na Tenerifie.

Strona kulturystyka pl tak relacjonuje ten występ:

W kategorii powyżej 80 kilogramów aż czterech zawodników przygotowało życiową formę.
Najmocniej zaprezentował się bezkonkurencyjny Andrzej Brzeziński, a jego 118 kg (!!!) jakościowej masy dosłownie zwaliło z nóg kibiców. Stwierdzali oni zgodnie w rozmowach, że Andrzej śmiało mógłby jeszcze "pomieszać" wśród seniorów. Jak on sam skromnie przyznał "wystartował z marszu" i bez specjalnego przygotowania, gdyż jego celem były Mistrzostwa Świata. Widać u niego znaczną pracę nad słabszymi elementami sylwetki, które udało mu się dorównać poziomem do reszty. Potężne i poseparowane mięśnie naramienne i głęboko wcięta klatka piersiowa zostały "uzupełnione" dwoma filarami w postaci ud o grubości pnia dębu.
Całość powlekała odpowiednio cieniutka skórka o minimalnej zawartości tłuszczu i wody, co w efekcie sprawiło, że nie było w całej obsadzie zawodów lepszego Weterana.


Rok 2004 przynosi po raz czwarty tytuł Mistrza Polski oraz zwycięstwo w kategorii Open a na Mistrzostwach Świata w Czechach zajmuje 7 miejsce.

Od 2003 roku ćwiczy w swoim własnym klubie we Wrześni, do którego zaprasza wszystkich zainteresowanych. Służy im tam pomocą oraz cennymi wskazówkami jak poprawnie ćwiczyć i zbudować masę mięśniową. Na miejscu mieści się również sklep z odżywkami, w którym po cenach detalicznych jak i hurtowych można zaopatrzyć się w niezbędne suplementy.

w 2006 roku Andrzej Brzeziński przechodzi do innej federacji która się nazywa NABBA i osiąga kolejne sukcesy

 • 2006 MŚ Dublin/Irlandia 5 miejsce
 • 2006 Southport/wielka Brytania Mister Universe 2 miejsce
 • 2006 ME Grecja Chrisopuli 4 miejsce
 • 2007 MŚ Buggiba Malta 6 miejsce
 • 2008 MŚ Katherini Grecja 3 miejsce
 • 2010 MŚ Buggiba Malta 3 miejsce
 • 2012 MŚ Kupele Brusno Słowacja Federacja WFF WBBF 2 miejsce w Kategorii Masters oraz 2 miejsce w kategorii seniorów EXTREME MEN
 • 2012 Puchar Polski Federacji NAC  Brodnica 1 miejsce w kategorii Masters
 • 2013 MP Federacji NAC Lębork  1 miejsce w kategorii Masters
 • 2013 MP Federacji WFF WBBF Starogard Gdański  1 miejsce  w kategorii Masters    oraz 1 miejsce w kategorii Seniorów EXTREME MEN I oraz zwycięstwo w Kategorii OPEN
 • 2013 45Th Amber Prix International and 2013 WFF WBBF Europe Cup Open Kaunas Litwa  1 miejsce w kategorii Masters , 1 miejsce w kategorii Seniorów EXTREME MEN I oraz wygrana kategorii Open - Zdobywca PUCHARU EUROPY
 • 2013  WFF WBBF Pro UNIVERSE Kupele Brusno Słowacja 1 miejsce w kategorii Seniorów EXTREME MEN I oraz zdobywca tytułu MISTER UNIVERSE  OVER ALL WINNER
Teraz Andrzej Brzeziński pracuje jako trener personalny, osobisty w swoim studio kulturystycznym we Wrześni skupiając wokół siebie zawodników i klientów z Poznania, Konina, Swarzędza, Łodzi, Wrześni.
Zmieniony: Wtorek, 23 Lipiec 2013 11:35